Politycy przestańcie lansować się na Kamilku, bo nie zrobiliście nic!

Publicystyka

Przemoc wobec dzieci / Pixabay, autor: Alexa

Tekst pochodzi ze strony Z Notatnika Wiejskiego Głupka na Facebook
Przepraszam Kamilu, Szymonie, Fabianie, Zuziu, Magdo i inne katowane dzieci, przepraszam za rodziny, za sąsiadów, za nauczycieli, za Pomoc Społeczną, za tych polityków, za celebrytów, za siebie i nie usprawiedliwia mnie to, że temat katowanych poruszałem kilka razy, gdyż zawalili wszyscy, całe społeczeństwo i nie ma żadnych usprawiedliwień.

Brzydzę się tymi celebrytami jak Lis i Hołdys, którzy obudzili się po śmierci Kamila, brzydzę się wszystkimi politykami co obudzili się właśnie teraz, brzydzę się wszystkimi, co wrzucali post o śmierci Kamila, licząc na lajki, jesteście obrzydliwi.

Do miernego polityka Tomczyk - nie wstyd panu:

  • listopad 2014 rok, skatowane dziecko w Rumii,
  • październik 2012 rok Mokotów, ojciec pobił swojego szesnastoletniego syna,
  • styczeń 2009 rok, we Wrocławskim szpitalu kona dziecko skatowane w Młotach koło Bystrzycy Kłodzkiej.Można jeszcze trochę powymieniać tych przypadków za rządów Plebani Obywatelskiej, ale nie ma sensu,

Tomczyk co w sprawach katowanych dzieci zrobiliście przez 8 lat swoich rządów, a ty Lis czy Hołdys? NIC, to przestańcie się teraz lansować na ludzkiej tragedii.

Nie pamiętam by Hołdys, Lis czy jakiś inny celebryta angażował się w akcję nagłaśniającą przypadki katowanych dzieci, by cokolwiek robili dla tych dzieci, ale teraz łatwo pruć mordę.

Fakt jest taki, że już za rządów Plebani Obywatelskiej zaczęła się rozpierducha dziecięcej psychiatrii, a odkąd rządzi PiS, to już jest apogeum. Dzieci katowane są bardzo często i to nie tylko w patologicznych rodzinach, ale też w tak zwanych porządnych rodzinach, a sprawy takie są często zamiatane pod dywan.

Znajomi, sąsiedzi udają, że nic się nie dzieje, a zresztą klaps to nie zbrodnia. Prawda Czarnek, prawda Mentzen?

Ludzie ogarnijcie się, dziś dziecko jest bite po sąsiedzku, ale jutro może być zabite.Podziel się swoją opinią!

Pamiętaj o tym, by zachować się kulturalnie dyskutując z innymi czytelnikami.


0 Komentarzy

Bądź pierwszy! Zostaw swój komentarz pod tym artykułem.