Skontaktuj się z redakcją

Jeśli masz jakiekolwiek uwagi, sugestie lub spostrzeżenia dotyczące naszej treści, serdecznie zachęcamy do ich zgłaszania! Możesz wysłać swoje uwagi bezpośrednio na adres e-mail redakcja@faktyianalizy.info. Jesteśmy otwarci na dialog i ciekawi, co myślisz.

Czy zauważyłeś może jakiś błąd na naszej stronie? Jeśli tak, nie wahaj się podzielić szczegółami z naszym zespołem ds. technicznych. Wystarczy wysłać e-mail na adres pomoc.techniczna@faktyianalizy.info, a my postaramy się jak najszybciej naprawić wszelkie problemy.

Jeśli zastanawiasz się nad rezygnacją ze subskrypcji naszego newslettera, zawsze możesz napisać wypowiedzenie na adres newsletter@faktyianalizy.info. Chcemy, aby korzystanie z naszych informacji było dla Ciebie komfortowe, dlatego szanujemy Twoją decyzję.

Jeśli masz ciekawy temat, który chciałbyś, aby zespół Fakty i Analizy podjął, z przyjemnością przyjmiemy propozycję takiego tematu! Wystarczy, że napiszesz swoją sugestię na adres kontakt@faktyianalizy.info, a my zastanowimy się, jak możemy zająć się interesującym dla Ciebie zagadnieniem.

Zgłaszanie uwag i sugestii