Misja naszej redakcji

Misja naszej redakcji to dostarczanie zwięzłych i klarownych informacji zarówno z kraju, jak i ze świata. Analizujemy rzeczywistość z perspektywy pracowników, zwykłych ludzi, licząc na ich wsparcie i aktywny udział w formie komentarzy.

Jesteśmy zobowiązani do prezentowania wiadomości niedostępnych w innych mediach, często pomijanych ze względu na treść niewygodną dla grup interesu czy rządzących. Dążymy do obiektywnego przekazu informacji, opierając się na wielu źródłach, aby uniknąć rozpowszechniania fałszywych informacji. Nie interesuje nas sensacyjne podejście do wiadomości, które często okazują się bezwartościowe.

Na naszym portalu nie znajdziesz artykułów o celebrytach i ich często wyimaginowanych problemach. Skupiamy się na istotnych tematach, które mają wpływ na życie codzienne zwykłych ludzi.

Nasz zespół redakcyjny opiera się na pracy społecznej młodych i otwartych redaktorów, korzystających ze swoich doświadczeń zawodowych. Stawiamy na nowoczesność i świeże spojrzenie na świat.

Jesteśmy niezależnym portalem informacyjnym, nie podlegającym wpływom żadnych grup interesu czy kapitału. Nie liczymy na wsparcie ze strony partii politycznych czy instytucji. Pozostajemy oddani naszym czytelnikom i misji dostarczania rzetelnych informacji, które są istotne dla społeczeństwa.

Skład redakcji

R.M

Rafał Majnert

Na co dzień wspólnie z bratem prowadzimy gospodarstwo rolne. Zajmujemy się hodowlą bydła. Poza pracą moje zainteresowania obejmują biologię, historię i ekonomię.

P.S

Piotr Starczewski

Studiuję sztuki plastyczne. Interesuję się nowymi technologiami, polityką międzynarodową a także społeczeństwem i ekonomią. Z wiary w wolny rynek wyleczyłem się wraz z pierwszą pracą. Lubię gry komputerowe i dobre sci-fi.

P.B

Piotr Bednarski

Interesuje się gospodarką. Oprócz tego, zajmuje się elektroniką i programowaniem, wbrew pozorom wiele czytam, oglądam filmy, głównie kryminalne.